Кім підтримує децентралізацію опалення у Миколаєві: «Тоді ворогу буде важче вивести систему з ладу»
28 грудня 2023 – 12:35
Після провалу опалювального сезону у Миколаєві очільник ОВА Віталій Кім висловився за перехід абонентів «Миколаївської ТЕЦ» на децентралізоване опалення. Таку думку він висловив під час пресконференції 26 грудня.