Київська влада рекомендує закладам освіти перенести оцінювання дітей за I семестр на березень
21 грудня 2022 – 16:31
Столична влада підготувала лист до закладів освіти у Києві з рекомендаціями щодо того, щоб оцінювання дітей за результатами І семестру навчання проходило у березні 2023 року.