Київ уперше за п’ять років отримує нові тролейбуси
27 травня, 08:10
До столиці почали надходити нові низькопідлогові тролейбуси PTS T12309. Загалом Київ отримає 16 пасажирських машин, які закупило КП "Київпастранс" у компанії "Політехносервіс".
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.