КИЇВ. 22 листопада. УНН. Барселона та великі ділянки на північному сході Іспанії перебувають під обмеженнями на воду. Багатомісячна посуха, що знищила посіви, починає позначатися на діяльності людини. Про це УНН пише з посиланням на АР. Читати новину на сайті "UNN "