На станції метро "Університет" у Харкові з нагоди відзначення Нового року 31 грудня відбувся новорічний концерт. Захід розпочали хвилиною мовчання, вшанувавши військовослужбовців ЗСУ, бійців тероборони та всіх українців, які через військову агресію Росії назавжди залишаться у 2022 році, пише "Редпост". Останні оперативні…