Глава USAID Саманта Павер зустрілася з жінками-енергетиками "Київтеплоенерго"
6 жовтня 2022 – 18:12
Під час свого візиту до Києва глава USAID Саманта Павер, за фінансової підтримки якого підприємство замінило пошкоджені в березні цього року внаслідок ракетних ударів російських військ тепломережі в Києві, зустрілася з жінками-енергетиками КП "Київтеплоенерго", повідомило підприємство.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.