Але за цим безперечним успіхом постає питання – що далі? Як ЗСУ відвойовували Харківщину 8 вересня українські війська увійшли у Балаклію – місто на Харківщині, яке перебувало під окупацією з 2 березня.
Успішний наступ Збройних сил на Харківському напрямку і звільнення більшої частини області від окупантів викликали ейфорію в українському суспільстві та істерику у російському. Як повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, ЗСУ звільнили на Харківщині вже 3,8 тис. кв. км, а кількість деокупованих населених…