"Енергоатом" вивів у плановий ремонт два атомні енергоблоки – ексміністерка енергетики
14 березня, 12:11
НАЕК "Енергоатом" у березні вивів у плановий ремонт два з дев’яти енергоблоків АЕС, які знаходяться на неокупованій території України, повідомила ексміністерка енергетики Ольга Буславець.