Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що офіцерський склад російських підрозділів, мабуть, втік із міста Снігурівка у Миколаївській області. Однак там ще перебувають війська окупантів. Про це він сказав у ході брифінгу у середу, 5 жовтня. "Не підтверджена інформація, чекаю ще близько години ( підтвердження, - ред. ),…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.