Донецьк під потужним обстрілом, «прильоти» — у «райадміністрацію» та на бульвар Пушкіна
17 вересня 2022 – 12:01
Центр окупованого Донецька потрапив під обстріл. Про обстріл Ворошилівського району повідомив мер міста Олексій Кулемзін. У місцевих Telegram-каналах пишуть про «приліт» у «адміністрацію» району.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.