Директорка КП привласнила мільйон та очолила створене окупантами підприємство у Мелітополі
сьогодні, 12:02
Директорці комунального підприємства Мелітопольської міської ради без законних підстав привласнила бюджетні кошти підприємства. Крім того, вона почала працювати на росіян. Про це повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі. У травні 2022 року директорка комунального підприємства використала власний...