Київське Динамо оголосило суперників під час свого тренувального збору. Як повідомляє пресслужба столичного клубу, "біло-сині" розпочнуть підготовку до сезону в Австрії. Загалом кияни проведуть три матчі. Суперниками віцечемпіонів України стануть: Падерборн (10 липня), Шальке (13 липня), Брондбю (14 липня). Список спарингів може…