Чиновники відчужували будівлі в центрі Києва задешево: завдано збитків на суму 171 млн грн.
15 червня 2024 – 00:15
14 червня 2024 року прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт стосовно колишніх директора та заступника директора Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси», зловживання яких під час відчуження приміщень, завдали державному підприємству збитків на 187 млн грн.