Бровари частково заживили, але напруга в мережі залишається дуже низькою - мер
18 січня, 16:21
Бровари частково заживили, але напруга в мережі залишається дуже низькою - мерМіський голова Броварів Ігор Сапожко повідомив, що місто частково заживлено, декілька підстанцій працюють. Проте напруга в мережі