Близько 150 людей залишаються у Торецьку Донецької області
7 січня 2025 – 09:27
У місті Торецьк на Донеччині залишаються близько 150 осіб. Люди живуть у підвалах, вони майже цілодобово проводять свій час під землею в укриттях. Про це в ефірі «Суспільне. Студія»
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.