Безлер розповів, як грабував інкасаторів на Донбасі та віддавав гроші Гіркіну
30 січня 2023 – 10:06
Колишній командир бойовиків угруповання «ДНР» у Горлівці Ігор Безлер (прізвисько «Біс») розповів, як у 2014 році грабував інкасаторів на Донбасі, а гроші віддавав тодішньому лідеру бойовиків Ігорю Гіркіну (Стрєлкову). У відео, яке було опубліковано в телеграм-каналі проросійського полі
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.