Балаклійські оладки як символ перемоги: у мережі шириться флешмоб по-українськи (Відео)
12 вересня 2022 – 09:51
У кожному з населених пунктів захисників вітають стягами, обіймами і слізьми радості Оладки перемоги або Балаклійські - так користувачі соцмереж назвали оладки, якими жителі звільненого міста гостинно хотіли пригостити захисників. Це відео стало вірусним в інтернеті. А українці почали пекти оладки, радіючи перемогам ЗСУ.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.