Адміністрація Сальдо панікує та може втекти, – "АТЕШ" про ситуацію після ударів по логістиці
сьогодні, 00:13
В окупаційній адміністрації Херсонської області на чолі із колаборантом Сальдо зараз спостерігається паніка. Причиною стали регулярні атаки по логістичних вузлах.