В Одесі пролунав вибух: окупанти знову запустили ракети по місту
29 июня 2022 – 14:03
(Новина оновлена підтвердженою та уточненою інформацією о 13.38) Одеські Telegram-канали уточнюють, що росіяни знову пускають ракети по Одесі та області.
У середу, 29 червня, в Одесі пролунав вибух. Про це повідомляють очевидці та місцеві ЗМІ. (Новина оновлена підтвердженою та уточненою інформацією о 13.38) Одеські Telegram-канали уточнюють, що росіяни знову пускають ракети по Одесі та області. Уточнюється, що якщо судити зі звуку, це може бути П-800. Місцевих жителів закликають терміново…
В этот день ничего не следует предпринимать или начинать, так как все это пойдет прахом и в
результате принесет лишь потери. Сны почти все исполняются.