ЗСУ звільнили вже понад 300 населених пунктів Харківської області
13 вересня 2022 – 15:57
Під час контрнаступу на Харківщині Збройні сили України звільнили від російських загарбників вже понад 300 населених пунктів. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. За її словами, з 6 вересня українські воїни деокупували 3800 квадратних кілометрів Харківщини. «Ця операція по звільненню…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.