Антикризовий медіа-центр
Донецкая область17 вересня 2022 – 12:58
ЗСУ звільнили ще два населені пункти на Донеччині (відео)
17 вересня 2022 – 12:58
Українські захисники крок за кроком продовжують звільняти від російських окупантів населені пункти Донецької області. Так, у селах Діброва та Щурове підняли український прапор. Наразі офіційної заяви про їхнє звільнення ще немає, проте відео від військових вже з’явилися у мережі. «Піднімаємо прапор над населеним пунктом…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.