Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак на своєму Telegram-каналі.
Збройні сили України збили ворожу ракету ввечері над Криворізьким районом в суботу, 9 грудня. Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак на своєму Telegram-каналі. "Увечері гучно було у Криворізькому районі. Працювали наші оборонці неба. Збили ракету. Дякую!", - розповів…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.