ЗСУ вночі вдарили по базі російських окупантів у Мелітополі
16 вересня 2022 – 11:13
У ніч на п’ятницю, 16 вересня, в тимчасово окупованому Мелітополі пролунали вибухи, а потім помітили чорний густий дим над аеродромом, де розташована російська база. - У Мелітополі знову "гаряча" ніч для окупантів. Поки окупанти звітували про 100%-ву роботу ППО, над аеродромом з ворожою базою піднявся густий чорний дим. Подробиці…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.