Зруйновано 20 підстанцій: енергетики показали наслідки російської атаки
13 грудня 2025 – 06:32
Зруйновано 20 підстанцій: енергетики показали наслідки російської атаки В Одеській області пошкоджено 20 підстанцій після російської атаки 12 грудня. Компанія ДТЕК опублікувала відео зруйнованої підстанції, демонструючи масштаби руйнувань.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.