Законсервувати той Крим, який був на початку 2014? Щоби що? Щоб потім знову забути про нього на 30 років? А потім скаржитися, що все пішло не так?
Читайте також: Сьогодні знову наснився…
Законсервувати той Крим, який був на початку 2014? Щоби що? Щоб потім знову забути про нього на 30 років? А потім скаржитися, що все пішло не так?
Читайте також: Сьогодні знову наснився…