Знижку до 90% на проїзд провалили: кого залишили без пільг
21 червня, 11:25
Бюджетна комісія Київради відхилила пропозицію про знижки на проїзд для власників "Картки киянина" у розмірі 50–90%. Рішення ухвалене на тлі планованого з липня зростання тарифів до 30 гривень за квиток.