Повністю знищений музеї генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича у Львові, в який влучили уламки російського дрона, відбудують після Перемоги України над терористичною росією. Про це повідомив мер Львова Андпій Садовий. «Знищення ворогом музею генерал-хорунжого Шухевича це символічний акт. Ми відновимо його після Перемоги.…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.