Знести не можна залишити — чому влада вимагає зрівняти із землею табір «Веселка» у Високому?
16 квітня, 16:43
Аби розібратися, чому за стільки років існування «Веселки» влада не знайшла способу узаконити споруди, а обрала шлях демонтажу, редакція «20 хвилин» надіслала запити до Вінницької ОВА та ДП «Ліси України».
Наприкінці лютого Господарський суд Вінницької області поставив крапку в суперечці між державою та аграріями. Згідно з наказом у справі № 902/1060/25, Приватне сільськогосподарське підприємство «Перемога», яке розташовується у селі Високе Тульчинського району, зобов’язали за власний рахунок знести споруди табору…