КИЇВ. 12 серпня. УНН. Через аварію на мережах водовідведення Житомирводоканал був вимушений припинити водопостачання Житомира. Проте у КП запевняють, що води не буде лише до 20:00 12 серпня, повідомляє КП "Житомирводоканал", передає УНН.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.