Жительку Харківщини оштрафують за повернення додому після евакуації
26 березня, 17:46
25 березня працівники підрозділу "Білий Янгол" вивезли з села Грачівка Вільхуватської громади 32-річну місцеву жительку разом із її 16-річним сином.
Поліцейські вдруге евакуювали родину з прифронтового села на Куп'янщині. 25 березня працівники підрозділу "Білий Янгол" вивезли з села Грачівка Вільхуватської громади 32-річну місцеву жительку разом із її 16-річним сином. Це вже повторна евакуація сім'ї. "Правоохоронці встановили, що родина самовільно повернулася до населеного…