Жителька Харківщини витрачала гроші померлого чоловіка
1 серпня 2025 – 10:54
Після того як чоловік помер, жінка продовжила користуватися його карткою й незаконно заволоділа коштами на загальну суму 10900 гривень", — повідомили у ГУ Нацполіції Харківщини.
Жителька Богодухівського району вирішила витрачати гроші чоловіка, який помер. Вона не була його дружиною, проте доглядала чоловіка перед смертю. Саме тому він довірив їй свою картку, аби жінка могла купувати необхідне. Проте вона не змогла зупинитися і продовжувала покупки і після смерті знайомого. "71-річна жінка доглядала…