Жителя Хмельниччини оштрафували на 17 тисяч за п'яну їзду на електросамокаті. Деталі
22 вересня 2025 – 13:35
Хмельницький апеляційний суд розглянув справу щодо водія електросамоката, який катався п’яним вулицями Кам’янця-Подільського. Чоловік намагався оскаржити штраф розміром у 17 000 гривень штрафу та позбавлення "прав" керування транспортом на рік.
Про рішення апеляційного суду повідомили у Фейсбуці.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.