Жителі у семи областях залишилися без світла через атаки росіян
17 квітня, 12:25
Росія знову цілила по енергетиці, низка регіонів знеструмлена. У Чернігові призупинила роботу ТЕЦ, мешканці без гарячої води. Енергетики працюють над відновленням критичної інфраструктури.