Жителі Рівненщини 40+ отримають по 2000 грн на безоплатний чекап
1 січня, 18:44
грн цільових коштів, які можна використати виключно на проходження скринінгу», - розповів Олександр Терещенко.
На Рівненщині презентували програму національний скринінг здоров’я «40+». Під час онлайн-брифінгу заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифровізації та трансформацій (CDTO) Олександр Терещенко презентував державну програму «Національний скринінг здоров’я «40+». Ініціатива спрямована на раннє…