Жителі Рівненщини 40+ мають ще тиждень, щоб використати кошти на перевірку здоров`я
сьогодні, 14:00
Жителі Рівненщини, які до 1 травня 2026 року отримали кошти підтримки на участь у національній програмі "Скринінг здоров' 40+", але досі ними не скористалися, мають ще тиждень, аби пройти обстеження. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА. Жителі Рівненщини, які до 1 травня 2026 року отримали кошти підтримки на участь у…