Жителі Одеси поскаржилися екоінспекторам на скид каналізаційних стоків у Чорне море
12 січня 2025 – 09:00
До екоінспекції звернулися мешканці прибережних вулиць Одеси зі скаргою на потрапляння неочищених каналізаційних стоків у Чорне море через зливовий колектор. Про це повідомляють в Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу. За ініціативою інспекції створено комісію, до складу якої увійшли представники…