Жителі Миколаєва отримають прісну воду вперше з 2022 року: у місті запустять новий магістральний водогін
4 вересня 2025 – 12:07
У 2024 році з державного бюджету були виділені 8,7 млрд грн на зведення нової системи водозабору з річки Південний Буг.
Про це вона повідомила в telegram. Прем'єрка нагадала, що у 2022 році росіяни підірвали ключовий водопровід, який забезпечував місто. Відтоді 500 тисяч миколаївців живуть без постійного водопостачання. "У 2024 році з державного бюджету були виділені 8,7 млрд грн на зведення нової системи водозабору з річки Південний Буг. Проєкт вдалося…