Раніше судимий 25-річниий житель Збаразької громади обікрав шість храмів на Тернопільщині. Упродовж квітня чоловік обікрав ще п’ять церков – у Сухівцях, Новому Селі – там він за ніч пограбував два сільські храми, Великому Глибочку Читати новину на сайті "Суспільне"