Житель Одещини зберігав вдома боєприпаси та вибухові пристрої
8 вересня 2025 – 16:00
36-річний житель Фонтанської громади, що на Одещині, привіз небезпечні предмети із зони бойових дій і зберігав удома. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції. Правоохоронці виявили та вилучили 1126 набоїв різного калібру, більше 1 кг пороху, а також 5 ручних осколкових гранат. Зі слів чоловіка, він привіз їх з іншої області, де…