Житель Одещини постане перед судом через земельне самоправство
20 квітня, 20:02
67-річний житель одного із сіл Таїрівської громади вирішив майже вдвічі збільшити свою територію за рахунок громади. Чоловік самовільно захопив сусідню ділянку площею майже 0,1 гектара, що належить до комунальної власності. За інформацією пресслужби ГУНП в Одеській області, не маючи жодних дозволів чи рішень місцевої ради,…