Житель Дубенщини потрапив до реанімації після розпиття алкоголю зі знайомими
9 березня 2024 – 14:18
Шостого березня до реанімаційного відділення райлікарні госпіталізували 53-річного жителя селища Смига.
Інформують у пресслужбі поліції Рівненщини. Шостого березня до реанімаційного відділення райлікарні госпіталізували 53-річного жителя селища Смига. У нього медики діагностували множинні переломи ребер, забійні рани, струс мозку та закриту черепно-мозкову травму. Поліцейські встановили, що напередодні ввечері потерпілий…