«Жіноче серце»: у Запоріжжі планують вручати нову відзнаку
12 січня, 16:12
Її планують вручати матерям та жінкам загиблих українських військовослужбовців, а також жінкам захисників, які перебувають у полоні чи мають статус зниклих безвісти.
Запоріжжя працюює над створенням спеціальної відзнаки «Жіноче серце». Її планують вручати матерям та жінкам загиблих українських військовослужбовців, а також жінкам захисників, які перебувають у полоні чи мають статус зниклих безвісти. Про це повідомила секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко. Ідея відзнаки…