Жінка привезла в Рівне з Індії небезпечну хворобу: її рятують медики
23 липня 2025 – 12:46
Перші симптоми хвороби у неї з’явилися приблизно через два тижні після поїздки, зараз вона перебуває в інфекційному відділенні міської лікарні.
Випадок тропічної малярії зафіксували у Рівному. Інфікована жінка нещодавно повернулася з Індії. Перші симптоми хвороби у неї з’явилися приблизно через два тижні після поїздки, зараз вона перебуває в інфекційному відділенні міської лікарні. Подібні випадки доволі рідкісні. Востаннє малярію на Рівненщині діагностували…