Жінка приїхала з Індії: малярію вперше за три роки зафіксували на Рівненщині
23 липня 2025 – 11:28
Випадок тропічної малярії зафіксували у Рівному. Захворіла жінка після поїздки в Індію. Вона звернулася до сімейного лікаря із температурою, головним болем та збільшенням лімфовузлів