Жінка, яка повернулась з Індії у Рівне, захворіла на малярію
23 липня 2025 – 11:22
Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря та була госпіталізована до інфекційного відділення Центральної міської лікарні м Рівне.
Випадок тропічної малярії виявили в Рівному. Про це повідомили у пресслужбі Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Як зазначається, жінка нещодавно повернулася з Індії. Перші симптоми з’явилися приблизно через два тижні після поїздки. Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря та була…