Українські зенітники знищили вдень одразу два російські штурмовики над Миколаївською областю. Про це повідомила Служба зв'язку із громадськістю Повітряного командування «Південь». «29 вересня, близько 17.00 години, в Баштанському районі Миколаївської області, бійці Одеської зенітно-рак
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.