Президент Володимир Зеленський провів селекторну нараду, присвячену проблемам в енергетиці. Про це він повідомив у Телеграм в четвер, 15 січня. За його словами, у нараді брали участь члени уряду, представники обласної та місцевих влад Києва та області, Харкова, Дніпропетровщини, Сумщини, Чернігівщини. Президент акцентував, що…