Важливо, щоб був конструктив у відносинах із Польщею, і я вдячний усім партнерам - кожному, хто з нами, хто з Україною, - усім, хто підготував на зустрічі в Гданську змістовні речі", - сказав Зеленський.
Президент Володимир Зеленський наголосив на важливості конструктивних відносин із Польщею. Про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні у вівтрок, 23 червня. "Ми готуємося до заходів, які відбудуться на цьому тижні й також далі. Сьогодні детально ми обговорили з прем'єр-міністром Юлією Свириденко завдання на…