Президент Володимир Зеленський висловив співчуття рідним і близьким загиблих у результаті атаки росіян на місто Суми. Про це він написав у Телеграм в четвер, 30 січня. "На місці ще тривають рятувальні роботи, продовжується розбір завалів, надається допомога людям. Жахлива трагедія, жахливий російський злочин. Дуже важливо, щоб…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.