Крім того, український лідер планує зустрічі з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс, представниками Конгресу Сполучених Штатів від обох партій і 45-м президентом США Дональдом Трампом.
Президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Олаф Шольц зустрінуться наступного тижня у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє n-tv. Як зазначає ЗМІ, Шольц та Зеленський зустрінуться у понеділок, 23 вересня, в Нью-Йорку. «Ми хочемо послати сигнал у Нью-Йорку, що цей конфлікт, що російська агресивна війна…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.